Asiantuntija hallitsee kustannus­tehokkaat kampanja­kokonaisuudet

Pyydä Mailhousen asiantuntija ajoissa mukaan kampanjasuunnitteluun. Hän auttaa kampanjasi räätälöinnissä ja varmistaa tavoitteisiin pääsemisen. Silloin voit olla varma, että kampanjakokonaisuuden materiaalit ja kohdennukset ovat taatusti tarkoitukseensa sopivat. Ota yhteyttä ja kysy lisää!

Osaava henkilökunta apunasi

Osaava henkilökuntamme hoitaa suoramarkkinoinnin kampanjakokonaisuudet koko palveluketjun alusta loppuun.  Tuotannossamme työskentelee 30 kokenutta postittajaa.

Mailhousella on oman tuotantonsa lisäksi laaja, luotettava ja laadukas kumppaniverkosto. Vaativimmallekin kampanjalle löytyy nopea ja kustannustehokas toteutustapa kauttamme. Tutustu ammattilaisiimme!

Tuomo Moberg

toimitusjohtaja
+358 50 301 7766
tuomo.moberg@mailhouse.fi

Elina Malmgren

kehitysjohtaja
+358 40 541 3308
elina.malmgren@mailhouse.fi

Miikka Halmajärvi

liiketoimintajohtaja
+358 40 750 8244
miikka.halmajarvi@mailhouse.fi

Pekka Anslin

asiakkuusjohtaja
+358 500 433 769
pekka.anslin@mailhouse.fi

Tarja Tainio

avainasiakaspäällikkö
+358 50 330 9393
tarja.tainio@mailhouse.fi

Ari Vaulakorpi

myyntipäällikkö
+358 46 875 1135
ari.vaulakorpi@mailhouse.fi

Sirpa Saarikoski

asiakkuuspäällikkö
+358 50 572 5510
sirpa.saarikoski@mailhouse.fi

Kristina Kaistila

asiakaspalvelupäällikkö
+358 400 779 981
kristina.kaistila@mailhouse.fi

Suvi Ahlroos

yhteyspäällikkö
+358 46 875 1130
suvi.ahlroos@mailhouse.fi

Sara Moberg

yhteyspäällikkö
+358 50 430 2153
sara.moberg@mailhouse.fi